Interjöör, mille valime oma kodus, ütleb meist sageli enam kui arvatagi oskame. Konservatiivid eelistavad klassikalist stiili, pisut eksperimentaalsemad inimesed moodsat ja valgusküllasemat, linnaelanik kutsub teid aga korterisse, kus põhirõhk on funktsionaalsusel. Enesekindel inimene disainib oma elamispinna aga peene minimalismiga.

Saame aidata teil soetada oma koju mugava ning tänapäevase mööbli, mis kas sobib teie olemasoleva sisekujundusega või saab hoopis selle loomise aluseks. Ostes oma mööblit e-poest, võite säästa rohkelt aega: lõppude-lõpuks pole tarvis joosta erinevate poodida vahet, mis võivad üksteisest üsna kaugel asuda. Klientide mugavuse nimel pakume lisaks diivanite lühikirjeldustele ka uue mööbli kohaletoimetamise ning vana äraviimise teenuseid. Lisaks sellele võime pakkuda ka mööbliesemete kokkumonteerimist. Teenuse hind on 10% soetatud toote hinnast.

 

Vahest tuleb aga haarata ohjad enda kätte ning tulla salongi kohale, näha diivanit oma silmaga ning seda proovida. Sellisel juhul ootame me teid oma müügisalongi, kus anname teile hoolikalt ja üksikasjalikult infot nii soovitud diivani kui ka selle töömehhanismi kohta. Kui te ei leia koheselt soovitud diivanit, võime aidata teil leida õige mudeli meie parnterite sortimendist – mööblitootjate seast üle kogu Euroopa.

Bonum Sedes OÜ on mööbliturul alates 2012. aastast. Ettevõtte peamine tegevus on suunatud Euroopas toodetud kodumööbli müümisele. Mööblipoe valikusse kuuluvad: pehme mööbel, magamistoamööbel ja köögimööbel. Alates 2013. aastast on ettevõte hakanud aktiivselt arendama oma e-poodi. Lisateenuste hulka kuuluvad: mööbli kokkupanek, vana mööbli äraviimine ja utiliseerimine, kohaletoimetamine Eesti piires ja samuti ka Euroopa Liidu riikidesse ja Venemaale.

Meie eesmärk on saavutada tugevat ja püsivat positsiooni ettevõtete seas mis tegelevad mööbli müügiga.

Meie missioon:

Vaatamata firma noorele vanusele, töötavad meie firmas pikaaegse kogemusega spetsialistid, kes räägivad Teile rõõmuga meie toodete eelistest. Meie konsultandid kuulavad Teid ära ja aitavad valida Teile sobivat mööblit, olgu see tervise, maitse, suuruse või hinna küsimus. Meie missioon on aidata meie kliente teha õige valik!

Meie visioon: 

Me püüame pakkuda meie klientidele originaalset mööblit, mida võib näha ja soetada ainult meie e-poes. Me arendame individuaaltellimuse teenust: mööbli, pehme mööbli, madratsite.

Laeb...